22Bet Bankowość i Formy Płatności

Rejestracja
22Bet Płatności

Przegląd Operacji Bankowych 22Bet

Sekcja płatności jest kluczowym elementem każdego portalu internetowego bazującego na usługach związanych z pieniędzmi. Jeżeli w grę dodatkowo wchodzą zakłady bukmacherskie oraz gry losowe, to ich znaczenie staje się jeszcze wyraźniejsze.

Dlatego zdecydowaliśmy się przyjrzeć sekcji płatności w 22Bet Polska i opisać ją szczegółowo, aby każdy miał świadomość swoich możliwości, jeszcze zanim zdecyduje się zarejestrować konto. Zwróciliśmy uwagę na sposób realizacji wpłaty, dostępne opcje płatności w 22Bet oraz potencjalne ograniczenia i problemy z nimi związanie.

Metoda Depozytu

Metoda WpłatyMin. LimitMaks. LimitCzas OczekiwaniaOpłata
Visa5 złBez LimituNatychmiastowyNie
MasterCard5 złBez LimituNatychmiastowyNie
BitCoin5 złBez LimituNatychmiastowyNie
ecoPayz5 złBez LimituNatychmiastowyNie
Payeer5 złBez LimituNatychmiastowyNie
Jeton5 złBez LimituNatychmiastowyNie
Perfect Money5 złBez LimituNatychmiastowyNie

Jak Zrealizować Depozyt

Żeby zrealizować pierwszy 22Bet depozyt u bukmachera, należy wykonać kilka kroków. Oto prosty przewodnik prowadzący krok po kroku do realizacji pierwszej płatności:

 1. Przejdź na stronę 22Bet
 2. Kliknij przycisk „REJESTRACJA”
 3. Postępuj zgodnie z informacjami na ekranie, aby założyć konto
 4. Zaloguj się na konto
 5. Przejdź do sekcji bankowości
 6. Wybierz interesującą Cię metodę płatności (np. Blik)
 7. Wpisz kwotę i zatwierdź ją
 8. Strona przekieruje Cię na zewnętrzny portal obsługujący płatność, gdzie albo będzie trzeba się zalogować na konto danego serwisu, albo przepisać kod (w przypadku opcji z Blikiem).

Wprawnemu internaucie cały proces nie powinien zająć dłużej niż 10 minut. Ponadto 22Bet depozyty są dostępne także na 22Bet app, co często jeszcze bardziej upraszcza cały proces.

Rejestracja

Dostępne 22Bet Metody Wpłaty

Twórcy przystosowali zróżnicowany zestaw metod płatności. Warto zaznaczyć, że wdrożono tutaj dostosowanie lokalizacyjne, dzięki czemu Polacy mogą korzystać z najchętniej wybieranych opcji w kraju nad Wisłą. Wśród nich są: karty płatnicze, Blik, Jeton, AirTM, Perfect Money, kryptowaluty.

Limity dotyczące transakcji wpłaty zależą wyłącznie od wybranej metody. E-portfele umożliwiają zdeponowanie 5 zł, karty płatnicze od 50 do 60 zł, a Blik jest dostępny dla depozytów od 80 zł.

Jak Wypłacić z 22Bet?

Wypłaty są dostępne dla użytkowników, którzy mają dodatnie saldo konta, więc w tym przypadku pominiemy kroki związane z rejestracją i depozytem:

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. Przejdź do sekcji bankowości
 3. Wybierz zakładkę wypłat
 4. Wybierz 22Bet metody płatności w 22Bet kasyno, które Ci odpowiadają
 5. Wpisz kwotę do wypłaty
 6. Zatwierdź płatność.

Po zleceniu transakcji może się zdarzyć, że trzeba będzie poczekać do 24 godzin na zatwierdzenie.

22Bet Wypłata

Metody wypłaty są zbliżone do tego, co oferuje sekcja wpłat. Można korzystać z: Jeton, Sticpay, Perfect Money, AirTM, Payeer, przelewów SEPA, kryptowalut. Tak samo, jak przy wpłatach, minimalna transakcja zależy od metody. Zaczynają się od 5 zł dla e-portfeli i kończą na 200 zł dla przelewu bankowego.

Rejestracja

22Bet Wypłata Problem

Może się zdarzyć, że transakcja zostanie tymczasowo zablokowana. Najczęściej dzieje się tak ze względu na brak dopełnienia warunku weryfikacji tożsamości. Wtedy operator serwisu musi upewnić się, że ma do czynienia z osobą uprawnioną do grania na pieniądze i poprosi o weryfikację. Dlatego zawsze warto już na samym początku zweryfikować tożsamość, żeby nie natknąć się na niepotrzebne opóźnienia.

Podsumowanie Informacji

Sekcja bankowości 22Bet jest solidna, szybka i opracowana w taki sposób, żeby nikomu nie utrudniać realizacji wpłat i wypłat. Dostosowane do Polaków limity oraz opcje cieszące się dużą popularnością są wystarczającym dowodem, żeby zarejestrować konto ze świadomością, że nic nie przeszkodzi w realizacji transakcji.

Wystarczy zrealizować 22Bet depozyt, aktywować 22Bet bonus i cieszyć się zwiększonym potencjałem rozgrywki.

Rejestracja

Pytania I Odpowiedzi

 • Od czego zależą limity depozytów dla wybranych płatności?

  Przede wszystkim od usługodawcy serwisu płatnościowego. Niektórzy mają bardzo niskie wymagania, więc można deponować już od 5 zł. Inni mają odmienną politykę, więc u nich próg wejścia będzie wyższy.

 • Czy 22Bet może zablokować transakcje wychodzące?

  Tak. Istnieje kilka powodów, dla których operator może zablokować możliwość wypłaty. Pierwszy to brak weryfikacji konta. Drugi to brak minimalnej kwoty do wypłaty, a trzeci to złamanie regulaminu pod względem stosowania nieetycznych praktyk obrotu pieniędzmi.

arrow