22bet jest jednym z tych bukmacherów, który regularnie dostarcza swoim klientom różne bonusy i nagrody.

Najpopularniejsze bonusy to: Bonus „Piątkowy Reload”, Bonus za pierwszy depozyt, Bonus na drugi depozyt, Rebate Bonus, Bonus Urodzinowy, Cotygodniowa Loteria, Akumulator Dnia, 22bet bonus powitalny, Bonus „Sklep” i Darmowe obroty każdego dnia. W tej sekcji recenzji znajdziesz wszystkie informacje o tym, jak otrzymać bonus 22 bet i jak z niego skorzystać.

22bet bonus powitalny: procedura otrzymania

Jednym z najpopularniejszych bonusów 22bet jest to z pewnością Bonus Powitalny na zakłady sportowe. W rzeczywistości dla nowych członków ta promocja stała się jednym z głównych powodów rejestracji na stronie 22bet. Klienci w Polsce zawsze podkreślają hojność i prostotę tej oferty. Krótko mówiąc, po złożeniu depozytu możesz otrzymać 22bet bonus rejestracyjny do 122 € (545 zł), który zostanie doliczony do stanu Twojego konta automatycznie.

Jak wynika ze statystyk, ten bonus jest najbardziej ulubiony przez klientów 22bet. Aby go otrzymać, wykonaj następujące czynności:

 1. Odwiedź oficjalną stronę internetową i kliknij przycisk „22Bet rejestracja” w górnej części ekranu;
 2. Utwórz konto na tej stronie, aby otrzymać 22bet bonus rejestracyjny;
 3. Wprowadź dane osobowe wymagane przez bukmachera;
 4. Zrób depozyt od 1 do 122 € (do 545 PLN) i odbierz bonus 100% do kwoty depozytu.

Trzeba zaznaczyć, że istnieje regulamin otrzymania danego bonusu. Bonus podlega warunkom obstawiania 5-krotności jego wartości, każdy zakład sportowy musi składać się przynajmniej z trzech wydarzeń sportowych (każde musi być po kursie 1.40 lub wyżej).

22bet bonus powitalny należy obrócić w ciągu 7 dni. Klienci mogą wybrać dowolną dyscyplinę sportową lub wydarzenie, aby obrócić ten bonus. Jednak trzeba pamiętać: niezbędne jest zapoznanie z warunkami oferty, żeby odebrać swoje bonusy i maksymalnie wykorzystać 22bet bonus rejestracyjny.
BONUS DO €122

Bonus 22bet „Piątkowy Reload”: jak go odebrać

Na stronie bukmacherskiej 22bet są różne bonusy bukmacherskie i premie. Jednym z nich jest bonus za aktywność „Piątkowy Reload”. Jak go odebrać:

 1. Dokonaj wpłaty w wysokości przynajmniej 1 € w piątek;
 2. Odbierz bonus 100% do kwoty depozytu (do 100 € = 446 zł) na zakłady sportowe;
 3. Aby odebrać ten bonus, musisz potwierdzić swoją zgodę na 22bet bonusy.

Bonus zostanie automatycznie doliczony do rachunku użytkownika po dokonaniu wpłaty. Aby wypłacić środki z konta, bonus musi zostać rozegrany 3 razy, każdy zakład sportowy musi składać się przynajmniej z trzech wydarzeń sportowych (każde musi byc po kursie 1.40 lub wyżej). Jeśli 22 bet bonus „Piątkowy Reload” nie został rozegrany w ciągu 24 godzin od momentu przyznania, to zostanie anulowany. Także wszystkie wygrane z niego środki zostaną anulowane.

Bonus można wykorzystać tylko w postaci zakładów na wydarzenia sportowe. Nie można łączyć takie oferty z innymi bonusami lub promocjami. Po rozegraniu „22 bet bonus” pozostałe środki bonusowe, które nie przekroczą całkowitej kwoty bonusu, zostaną doliczone do stanu konta głównego. Warto zauważyć, że ta promocja jest ważna dla aktywnych starych i nowych klientów, którzy dokonują codziennych transakcji.

Inne popularne 22bet bonusy

Według opinii ekspertów 22bet jest jednym z najbardziej hojnych bukmacherów, jeśli chodzi o ilość i jakość bonusów. Właśnie dlatego wielu graczy w Polsce postanawiają zostać klientami 22bet PL. Na przykład istnieje bonus za drugi depozyt, co jest przyjemną niespodzianką dla miłośnicy zakładów: polega na tym, że po zrobieniu wpłaty możesz otrzymać bonus 22bet o 22% do kwoty depozytu.

Rebate Bonus to bonus, dzięki któremu możesz otrzymać rebate tygodniowy w wysokości 0,3% na zakłady sportowe. Cotygodniowo obliczamy łączną kwotę postawioną na zakłady sportowe w poprzednim tygodniu. Minimalna kwota stanowi 1 € (4,47 PLN), maksymalna kwota wynosi 1000 € (4473 PLN). Ten bonus 22bet polega na tym, że tygodniowy rebate stanowi 0,3% od kwoty zakładów postawionych w poprzednim tygodniu.

Dzięki bonusowi Akumulator Dnia masz możliwość wyboru spośród licznych różnych zakładów sportowych w ciągu dnia. Codziennie na naszej stronie możesz znaleźć ponad 1000 najlepszych wydarzeń sportowych. Jeśli Twój Akumulator Dnia wygra, to jego kurs będzie zwiększony o 10%.

Jak rozegrać taki 22 bet bonus:

 1. Zaloguj się na stronie bukmacherskiej 22bet;
 2. Przejdź do strony głównej witryny 22bet (lub przejdź do sekcji „Sport” i „Live”);
 3. Wybierz Akumulator Dnia;
 4. Obstaw zakład i poczekaj na wygraną!

Warunki uczestnictwa w ofercie:

 1. Zawartość zakładu nie może być zmieniona.
 2. Nie można korzystać z Advancedbet.
 3. Zakład może być postawiony tylko za pośrednictwem konta głównego.

Także istnieją takie darmowe bonusy jak 22bet bonus bez depozytu w sekcji Kasyno, Bonus za pierwszy depozyt, Cotygodniowy wyścig od 22bet, Darmowe obroty każdego dnia, promocja „Sklep”, Cotygodniowa loteria i Bonus Urodzinowy.
BONUS DO €122

22bet bonus: podsumowanie i ogólne wrażenie

Można powiedzieć, że 22bet naprawdę osiągnął wielu celów, wykorzystując swoje doświadczenie i profesjonalizm. Właśnie dlatego 22bet stał się bardzo interesującą i rozpoznawalną marką na rynku zakładów sportowych. Każdego dnia ten bukmacher oferuje różne 22bet bonusy, oferty i promocje. Dlatego nic dziwnego, że codziennie wielu nowych klientów w Polsce rejestruje się na tej platformie, wiedząc, że tutaj można uzyskać wiele korzyści i możliwości.

22bet jest jednym z najlepszych bukmacherów w Polsce. Strona internetowa jest bardzo ładna i wygodna, jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Także eksperci podkreślają wysoką konkurencyjność strony pod względem kursów i szerokiej gamy wydarzeń sportowych. 22bet jest bardzo dynamiczną młodą firmą, która regularnie oferuje różne bonusy i premie swoim klientom (bonus powitalny, 22bet bonus bez depozytu itp.).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *